Hizmetlerimiz

Foseptik Temizleme Hizmeti

20

Foseptik Temizleme Hizmeti

Foseptikler, binanın hemen yakınında, kanalizasyon bağlantısının henüz kurulmadığı alanlarda, kanalizasyonun depolanması için açılan kuyulardır. Septik tanklar, atıkların birikmesi nedeniyle zamanla dolar ve boşaltılıp temizlenmeleri gerekir. Çöp kutusunu tıkamanın bir çözümü, bir altyapı tesisini gidere bağlamaktır. Bununla birlikte, altyapı süreçleri kullanılarak, fosseptik uzun vadeli bir revizyon olmadan temizlenebilir.

Foseptik çukuru tıkalı değilse giderin hoş olmayan kokusu hijyenik olmayan bir ortam yaratır ve yaz aylarında sineklerin birikmesine neden olur. Bütün bu koşullarda yaşam kalitesi düşer. Fosteptik temizleme hizmeti ile foseptik çukuru açtıktan uzun süre sonra açmalı ve temizlemelidir.

Foseptik çukurlarının kullanım alanlarını sıralamak gerekirse bu depolar genellikle kırsal kesimlerde, nüfusun seyrek olduğu yerlerde, kıyıyı kirletmeyen açık alanlara kurulan tuvaletler, geniş alanlarda ise eski binalarda kullanılmaktadır. Şehirler, kanalizasyon bağlantısı olmayan tesisler, kanalizasyon atıklarını tutmak için foseptik çukurları tasarlamıştır.

Fosseptik taşan bir kıvama geldiğinde çevreyi etkileyen hoş olmayan bir koku yayar. Fosseptik temizleme işlemi için mutlaka tıkanıklığı açan firma ile iletişime geçmeli ve her şeyden önce servisten tıkanıklığı robot ile kırmadan açmasını istemelisiniz. Bu robotlar septik tankları açmak için kullanılır. Foseptik açan robotların yeterli olmadığı durumlarda farklı açma yöntemlerine başvurabilir. Örneğin vidanjör ile atıkları fosseptik deposunun altından çekmek için güçlü pompalar kullanır ve temizleme işlemi tamamlanır.

Tıkanmış fosseptik giderlerini açan robotik tesisatçılarımız sayesinde, fosseptik taşması artık büyük bir sorun olmaktan çıkıyor. Haznelerinizi ne sıklıkla temizlemeniz gerektiğini merak ediyorsanız, bunun kesin bir cevabı yoktur. Foseptik çukurların bazıları daha büyük hacme sahiptir ve uzun süreli temizlik gerektirmez. Ancak bazı kuyular için tam tersine daha hızlı dolarlar. Temizleme sıklığı, foseptik çukuların hacmine göre değişmektedir. Tüm bu can sıkıcı işlemler kuyuların tekrar tekrar dolmasına yol açar, en iyi çözüm kanalizasyon bağlantısıdır. Bir foseptik deposunu temizlemek için profesyonel ekipler ve gerekli techizatlar ile temizlik yapılmalıdır. Foseptik tıkanıklığı gibi sorunlarınızda size yardımcı olabilmemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Foseptik çukuru tıkanma ve taşma problemlerini robotik araçlarımızla çözüme kavuşturabiliriz.

WhatsApp Destek
Call Now Button