Hizmetlerimiz

İstanbul Vidanjör Kuka Hizmeti

8

İstanbul Vidanjör Kuka Hizmeti

Türkiye’nin bütün illerinde lider konumda ve faal olan İstanbul vidanjör firması “Emin Vidanjörİstanbul Vidanjör Kuka Hizmeti alanında en uygun fiyatlarla İstanbul ili ve bölgesinde bulunan bütün ilçelerinde vidanjör kuka hizmeti çalışmalarıyla müşterilerinin hizmetindedir.

Şiddetli yağmur suyundan kaynaklanan ve bazen zamanla biriken ve kanalizasyon hatlarında tıkanmalara neden olan kalıntıların görülmesi yaygın bir durumdur. Engellenen kanalların kilidini açmak için kullanılan birkaç araç vardır. Kuka aracının arkasında bulunan sistem sayesinde kanal içerisine uzanan bir hortum ile tıkanıklıkları gidermek için basınçlı su sağlar. Bu durum binanın dışı için de geçerlidir, yani; sabit tıkanıklığa ve ayrıca kanal tıkanıklığına çözüm sağlar.

Vidanjör kuka ekskavatör, temizlenmek üzere kanala yüksek basınçlı su ve ucuna takılan kanal açma ucu (nozul) vasıtasıyla verilmesi prensibiyle çalışır. Kanal, yüksek basınçlı suyun kırma ve itme özelliklerini kullanarak çalışmaktadır. Yüksek basınçlı su ile kanal açılır ve tıkanıklık giderilir veya daha sonra vakumlu bir kap ile boşaltılmak üzere kuyu ağzına taşınır.

Kuka Araç Görüntüleme Sistemi

Aynı zamanda görüntüleme sistemleri ile olası hasarların tespiti ve onarımı mümkündür. Profesyonel firmalar sadece yüksek basınçlı su sağlamakla kalmayıp daha sonra da bu tür bir hizmet vermeye devam etmektedir. Mesleki gereklilikleri bilen ve hizmet standartlarını sağlayan firmalar bu nedenle birçok alanda hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Tek başına kullanılmasa da daha büyük projelerde tercih edilmesi için zorlayıcı bir sebeptir. Özellikle belediyeler mevcut tıkanıklıkları gidermek için sıklıkla kullanıyor. Vidanjör kuka araç görüntüleme sistemi sayesinde hasarın önceden görüntülenerek tespitinin yapılması, açma işlemi için de kolaylık sağlamaktadır. Bu sistem problemi doğru şekilde analiz etmeye ve en doğru çözümü üretmeye yardımcı olur.

Vidanjör Kuka ile Tıkanıklık Açma

Ayrıca, kanal bakımı sonrasında tıkanıklık açıldıktan sonra pisliklerin çıkarılması da mümkündür. Bunun için sadece sürgü kaldırılır ve vantuz çalıştırılır. Vidanjör ise basınçlı sudaki ayrışan köpüğü vakumla tankına çeker. Bu sayede tıkanıklık kaynağı olan kir, tortu ve çözeltiler kanaldan uzaklaştırılır. Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra Kuka servisi sayesinde kanal açma işlemi kolaylıkla yapılır. Farklı yöntemlerle kullanımı ve pratikliği kullanım amaçlarının başında gelmektedir. İstanbul vidanjör kuka hizmeti ile birçok tıkanıklık durumuna alternatif bir açıcı çözüm sağlanabilmektedir. İstanbul vidanjör kuka hizmetlerimiz ile tıkanlık problemlerine en etkili müdahaleyi gerçekleştirebilmekteyiz.

WhatsApp Destek
Call Now Button