Hizmetlerimiz

Tıkanıklık Açma Hizmeti

4

Tıkanıklık Açma Hizmeti

Tıkanıklık açma işlemleri profesyonel firmalar tarafından yapılması gereken özel bir faaliyet alanıdır. Sorunsuz bir şekilde tıkanıklığı gidermek, gideri açmak ve kullanmaya devam etmek gerekir. Bu bağlamda uzun yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız herhangi bir tıkanıklık probleminizde yanınızdadır. Modern ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu sayede çözüm odaklı hareket eder ve sorunun tekrarlanmaması için mümkün olan tüm önlemleri alırız.

Tıkanma sorunları yerleşim alanlarında en can sıkıcı sorunlardan biridir. Yukarıda belirtilen sorun kısa sürede çözülmezse yerleşim yerlerinde trafik sıkışıklığının olduğu bölümlerin kullanılması mümkün olmayacaktır. Ayrıca evde veya iş yerinde kötü bir koku oluşması da kaçınılmazdır. Kanalizasyon tıkanma sorunları elbette yaşam konforunu doğrudan etkileyen sorunlardır. Listelenen nedenlerden dolayı, sorunu derhal ele almak gerekir.

Firma olarak müşterilerimizin konutlarında ve firma olarak yaptıkları faaliyetlerde karşılaştıkları tıkanıklık sorunlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Tıkalı tuvaletler
  • Tıkalı lavabolar
  • Tıkalı mutfak gideri sorunları
  • Tıkanmış gideri açma
  • Kuyu açma

Evlerimizde kullanılan atık su boruları mutfak, banyo ve tuvalet lavabolarından direkt olarak kanalizasyon sistemine bağlanmaktadır. Tuvalet ve lavaboya atılan, su ile parçalanması zor olan katı cisimler boru içerisinde birikerek giderlerde tıkanıklıklara neden olur. Firmamız, her türlü ev tesisatı sorunlarına çözüm sunar ve tıkanıklıklarınızı açmanıza yardımcı olabilir. Tuvalet, lavabo ve atık su giderlerinin açılması kolay ve temizdir.

Kanal engelleme, özellikle evlerinizde sizi rahatsız eden görüntülere neden olur. Tıkanmış borular nedeniyle duvarlar ıslanır. Su kirli olduğu için hijyenik değil. Giderlerin tıkanması, tuvaletin taşması ya da doğrudan komşunun evine zarar verecek bir durum da yaşanabilir. Dolayısıyla bu sorunun komşuluk ilişkilerini doğrudan etkilediğini söyleyebiliriz. Sorunun daha da kötüye gitmesini önlemek için en ufak bir sorunu fark ettiğiniz anda bizimle iletişime geçebilir ve sorunun kaynağını belirlememize yardımcı olabilirsiniz. Tıkanıklık problemi her yerde her zaman sık karşılaşılan önemli tesisat problemlerinden biridir. Ciddi sorunlarla karşılaşmanızı engellemek için tıkanıklığın ilk fark edildiği anda firmamızı arayarak bu konu hakkında yardım alabilirsiniz.

WhatsApp Destek
Call Now Button