Hizmetlerimiz

Mini Vidanjör Hizmeti

19

Mini Vidanjör Hizmeti

Mini Vidanjör ile lavabo, banyo, tuvalet tıkanıklık açma, evsel atık, otel atık yağ temizliği, restoran atık yağ temizliği, su alma, petrol kuyuları, fabrika temizliği, bakteri taşıma, otel ve restorant temizliği, kanalizasyon , tortu çukurlarının iç temizliği vb. ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümü sunar. Mini vidanjör hizmeti, arka kısmındaki özel sistem sayesinde basınçlı suyu uzatılmış bir hortumla kanala iletir ve tıkanıklıkların giderilmesini sağlar. Bu işlem sırasında hatlar kesinlikle zarar görmez ve kesin çözüm verilir.

Çalışma alanlarında oluşan tüm tortu ve atıkların temizlenmesi, şebekedeki tıkanıklıkların giderilmesi veya kalan su atıklarının vakumlanmasıdır. Bu kapsamda mini elektrikli süpürge hizmeti, evlerde ya da işyerlerinde kanal tıkanıklıklarının giderilmesi için basınçlı araçların kullanılmasıdır. Profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız; tıkanıklıkları ve kanallarda tıkanmaya neden olan maddeleri açmaya çalışmak için bu basıncı kullanırlar.

Kanalizasyonlar bazen yağmur ve rüzgar nedeniyle kum, taş veya çamurla dolar. Bu durum tıkanıklığa neden olsa da kirli su evin içine akarak kötü koku ve kirliliğe neden olabilir. Mini Vidanjör araç servisi bu sorunu çözmek için uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Ve düzenli kanal temizliği her zaman tavsiye edilir. Kanallardaki tıkanıklıklar her zaman profesyonel çözümlerle vücudumuzda giderilir. Mini vidanjör hizmeti ile ev veya iş yerlerine temizlik hizmeti sunulmaktadır. Mini vidanjör hizmeti çok daha hızlıdır ve kullanımı daha kolaydır. Dar ve küçük alanlar için idealdir.

 Mini vidanjör araçların amacı, mevcut sıvıları çıkarmak ve vakumlamaktır. Örneğin apartman ve arsalarda yaşanan bu durumlar vidanjörler sayesinde çok daha ucuz fiyata yapılmaktadır. Blokajlar genellikle fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde ve üretim binalarında yaşanmaktadır. Mini vidanjör araç hizmeti ile tıkanıklık durumunda basınçlı araçlarımızla tıkanıklık yaşanan yerlerde hizmet vermekteyiz. Ayrıca, vidanjörlerin yüksek çekişi, deliklerin birikmesini etkili bir şekilde temizler. Bu konuda mini vidanjör araçlarımız ve uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Mini vidanjör araçları küçük alanlarda en etkili tıkanıklık çözme yöntemini sunmaktadır. Mini vidanjör hizmetimizden yararlanmak ve bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Destek
Call Now Button