Hizmetlerimiz

Özel Vidanjör Hizmeti

18

Özel Vidanjör Hizmeti

Vidanjör; bir pompa ile atık suları boş kamyon ve onu depolayan tank sistemine aktaran bir araçtır. Başlangıçta, madenlerde çamur ve alüvyon taşımak için vakumlu kamyonların hizmeti kullanıldı, ancak bugün birçok alanda çeşitli atıkları taşımak için vidanjör kamyonlar kullanılmaya başlandı. Çalışma alanı olarak muhtelif çamur ve atıkların, şebeke sistemlerindeki vakum tıkanıklıklarının ve sondajlardan kaynaklanan su artıklarının, kanalizasyon sisteminin olmadığı alanlardaki atıkların temizlenmesinden sorumludur. Temiz su taşımak için de vidanjör kamyonlar da kullanılabilir.

Vidanjör çeşitleri nelerdir? Kullanım alanları nelerdir? Küçük, standart vidanjör kamyon nedir?

Mini Vidanjör; Fosseptik ve kanallardaki atıkları vakumlamak ve taşımak için özel olarak tasarlanmış araçlardır. Bu araçlar, diğer vakumlu kamyonlara göre daha az miktarda atık tutar. Bu tip vidanjörler, uygun çalışma alanları ve kiralama avantajları nedeniyle çevremizde sürekli çalışır.

Teleskopik Emme Bomlu Vidanjörler; Özel olarak tasarlanmış teleskopik bomlarla fosseptik ve kanallardaki atıkları açar. Tasarımındaki güçlü vakum ve basınçlı hava sayesinde tıkanıklıkları haznesine boşaltarak ve tanktaki basınçlı hava sayesinde havayı ve suyu dışarı pompalayarak tıkanıklıkları giderebilmektedir.

Önceleri kanalizasyon ve drenaj tıkanıklıklarında çözüm olarak kullanılan özel şekil, artık sıvı malzemelerin ve endüstriyel atıkların taşınmasında da kullanılıyor. Vakumlama ile oluşan kirli suyun dışarı atılmasını sağlayan bu hizmet ile kısa sürede çok etkili sonuçlar alınmaktadır. Bu konuda sunduğumuz vakumlu lift hizmeti kapsamında deneyimli kadromuz ve teknik donanımız her zaman hazırdır. Talepler doğrultusunda en uygun özel vidanjör araç hizmeti için uzman desteği sunuyoruz.

Sektöründe lider bir isim olan firmamız uzun yıllardır İstanbul’da özel vakumlu araba hizmeti vermektedir. Tıkanmalara neden olan molozların kaldırılması, şantiye çukurlarında biriken su ve çamurların temizlenmesi, fosseptiklerin boşaltılması ve endüstriyel sıvıların tahliyesi gibi çeşitli amaçlar için yüksek kaliteli özel vidanjörler sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an bizi arayarak özel vidanjör hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Birçok farklı kullanım ve ihtiyaç doğrultusunda özel vidanjör hizmetlerimiz için destek alabilirsiniz. Çeşitli vidanjör araç çeşitleri ile problem odaklı çözümler üretilebilir.

WhatsApp Destek
Call Now Button