Hizmetlerimiz

Gölcük Vidanjör Hizmeti

2

Gölcük Vidanjör Hizmeti

Emin Vidanjör olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde Vidanjör Hizmeti vermekteyiz. Gölcük Vidanjör Hizmeti ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu profesyonel hizmeti son derece modern vidanjörler ile gerçekleştirmekteyiz. Bu araçlar ile gider açma, gider temizlemeden fosseptik temizlemeye kadar her türlü hizmeti vermekteyiz. Firmamızın profesyonel ekibinin yardımıyla kanalizasyon altyapınızı güncelleyerek kanalizasyonunuzu temizleyeceğiz.

Modern teknolojik imkanları kullanarak kanalı kazmadan temizleme imkanına sahibiz. Vakumlu araba hizmetleri kapsamında yüksek su basıncı ve vakum ile tıkanıklık kısa sürede giderilir. Yerleşim alanında apartmanlardan gelen kanalizasyonun döküldüğü kanalizasyon hatları bulunmaktadır. Bu giderler zamanla kötüye kullanım nedeniyle tıkanabilir. Bahsi geçen blokajın kısa süre içerisinde açılmaması apartman sakinleri için başta koku ve hijyen sorunları olmak üzere problemlere yol açmaktadır. Bu nedenle sorunun bir an önce çözülmesi çok önemlidir.

Foseptik tankları firmamıza ait vidanjörler sayesinde kısa sürede boşaltılabilmektedir. Böylece tıkanıklıkların giderilmesinin yanı sıra hijyenik koşullarda güvenli kullanım sağlanabilmektedir. Söz konusu işlem vakumlu tır ile baştan sona gerçekleştirilir. Gölcük vidanjör hizmeti, tuvalet giderlerini açmaktan şehir kanalizasyonunu açmaya kadar pek çok işlev için kullanılır. Vidanjör araçları oldukça pratik ve güvenli bir çalışma ortamı sunuyor. Gölcük vidanjör hizmetleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda bize ulaşabilirsiniz. Ev, inşaat, fabrika gibi kanalizasyon hattı olan her yerde vidanjöre ihtiyaç duyulabilir. Hizmet alanı ile şehrin kanalizasyon altyapısının boşaltılmasında kullanılmaktadır. Ayrıca kötü koku ve tıkanıklıkları da giderir. Genel olarak bahsedilen hizmetin yararlarına aşağıdaki sorun alanlarında ihtiyaç duyulmaktadır.

  • Atık suyu boşaltmak için
  • Tıkanıklıkları gidermek için boruları ve kanal parçalarını incelerken
  • Bir kanalı temizlemek için
  • Bir kanalizasyon borusunu açmak için
  • Tıkanmış bir kuyuyu açmak için
  • Banyo veya tuvaletteki tıkanıklıkları gidermek için
  • Septik tankların boşaltılması ile içinin temizlenmesi
  • Temizlik için atık konteynerlerinin ve kuyuların duvar ve zeminlerinin temizlenmesi için
 

Yukarıdaki sorunlu alanlara çözüm üreten çok gelişmiş teknik cihazlar. Bu sayede problem kısa sürede çözülmekte ve ileride yaşanabilecek problemlerin de önüne geçilmektedir.  Firmamızın kameralı tahliye seçenekleri ile söküp atmaya gerek yok. Ayrıca kullandığımız ekipmanların bir parçası olan kanal açma robotları ile sorunun kaynağına direkt müdahale edilebilmektedir. Uygulamalar sayesinde sorunun kaynağı ortaya çıkarılarak kısa sürede çözüm odaklı hizmet verilmektedir.

WhatsApp Destek
Call Now Button